"Дзвіночок". Ось таку назву має дошкільний навчальний заклад №47, бо в липні 1982 року "задзвенів" він дитячими голосами, радісними емоціями батьків, моральним задоволенням будівельників і гордістю працівників міськвиконкому та міського відділу освіти. Адже це був такий чудовий подарунок для тоді ще молодіжного мікрорайону Виставки на колишній вулиці Центральній, сьогодні вулиці маршала Рибалка, 20/2. Про відкриття свідчить рішення виконавчого комітету Хмельницької міської Ради народних депутатів від 05.07.1982р. №149/К "Про затвердження акту державної комісії по прийомці в експлуатацію дитячого садка на 320 місць по вулиці Центральній, 20/2 в М.Хмельницькому". На основі наказу міськвно №31ЗК від 10 травня 1982 року завідуючою було призначено Кулініч Лідію Павлівну, людину енергійну, творчу, ініціативну. І ось під її керівництвом за дуже короткий час усунені недоліки в будівництві, підібрані педагогічні кадри, технічні працівники, облаштована територія. З якою радістю, надією на майбутнє кожний працівник вносив частинку своєї душі та серця в розвиток того єдиного, що зветься дитячий садок №47. З перших днів відкриття аж до виходу на пенсію методистом працювала Панчук Ірина Вікторівна. Ці керівники багато років передавали свій мудрий досвід, знання всім, хто тут працював. У той час функціонувало 14 груп на 320 місць. Це був один із кращих садочків міста, тому завжди був укомплектований дітьми. Великий вклад у відкриття і розвиток дитячого садка внесли люди, які майже все своє життя присвятили навчанню і вихованню дітей, покращенню та створенню умов. Це Кушнір Н.В., Клімчук М.Д, Божок Г.І., Гранат Г.В., Бондар Н.В., Мага Л.П., Юрковська Г.Й., Сас Н.В., Морзялко Л.П.

Ішов час, виростали діти, змінювались кадри та вимоги до організації навчально-виховного процесу. Пропрацювавши 13 років керівником дошкільного закладу, Кулініч Л.П. вийшла на заслужений відпочинок. І з 15.08.1995 року до обов'язків завідуючої приступила Войтенко Валентина Михайлівна по переводу з ДНЗ №43. Повна сил, енергії, педагогічних знань, з великим досвідом роботи очолила роботу колективу. Чудово орієнтуючись у сучасному світі дошкільної освіти, Валентина Михайлівна конкретно знала, що має змінити в роботі педагогічного колективу і як реально організувати компетентнісний підхід до оновлення дошкільного закладу через взаємини і співпрацю керівника з працівниками, педагогів з дітьми і батьками. Методистом стала Карун Тетяна Олександрівна, грамотний, ерудований спеціаліст. Вона чітко орієнтується в теоретичних і практичних питаннях дошкільної освіти. Керівники дошкільного закладу мають глибоку освіченість, особисту здатність розуміти і сприймати новітні ідеї, думки, напрямки, течії в освіті. Тому на сьогоднішній день дошкільний навчальний заклад №47 - один із найкращих у Хмельницькому.

Тут функціонує 13 груп:

Для забезпечення всебічного розвитку у дошкільному закладі діють:

В кожній групі створено розвивально - ігрове середовище, яке дає можливість навчатися, пізнавати, діяти, жити разом, зберігаючи психічне та фізичне здоров'я. Адже саме нашому навчальному закладу в 2005 році довірено апробацію нової Програми розвитку дитини дошкільного віку, яка орієнтує педагогів на:

Для всестороннього розвитку дітей працюють такі спеціалісти:

З року в рік дошкільний навчальний заклад №47 випускає в життя все нових і нових дітей, яких приводять батьки, що самі колись відвідували цей заклад. А молоді пагінці дерев, посаджені першими педагогами, виросли, на квітниках не перестають цвісти квіти і кожного Першого вересня "Дзвіночок" знову і знову скликає своїх вихованців, які веселим сміхом, емоційністю, безтурботністю надихають нас, педагогів, на добросовісну роботу, додають бажання працювати. І знову в дошкільному закладі вирує життя...