Педагогічний колектив

розквітають у променях
любові та доброти"

ВИХОВАТЕЛЬ ЦЕ:

Близька людина: Замінює дитині рідних під час їхньої відсутності, поруч з ним тепло, затишно.

Старший товариш: Поговорить, порадить, придумає щось незвичне.

Арбітр: Розбереться по справедливості, по совісті.

Захисник: Захистить від кривдника.

Творець дитячої радості: Зним цікаво, весело.

Мудрець: Він все знає, усе вміє, може всього навчити.

Обов'язкові завдання - умови роботи для вихователя.

1. Тепле слово вихователя, запитання, посмішки, жарт, уміння вислухати і дати пораду, похвалити обговорити, схвалити, заспокоїти - все це допомогає розв'язати головне завдання - створити атмосферу доброзичливості, довіри, взаєморозумінняю
2. Важливе завдання - домогтися, щоб усі вихованці були зайняті, а спілкування з дітьми було безперервним і різноманітним.
3. Кожен день має приносити дитині радість, тому вихователь намагається зняти напруження, створити у групі спокійну доброзичливу атмосферу. Протягом дня він використовує різні засоби, щоб порадувати дітей.
4. Завдання вихователя - скерувати дитину на здобування активної радості, яка відбивається в дії, в умінні робити добрі справи для інших.
5. Створенню доброго настрою сприяє і тон вихователя, його умінні пожартувати, посміятися, зрозуміти дитячий гумор.
6. Радимо... У стосунках між вихователем і вихованцями повинні панувати: злагода, доброзичливість, чемність, чесність.

Дані про педагогічний стаж:

Кваліфікаційний рівень педагогів:

Параметри рівнів кваліфікації, освіти, стажу педагогічної діяльності засвідчили достатній рівень професійної компетентності й можливостей педагогів ДНЗ №47.